Оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території.

15.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

ВЕЛИКОДОБРОНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ: «Детальний план території для розміщення будинку ритуальних послуг на території діючого кладовища по вул. Малом в с. Велика Добронь, Ужгородського району, Закарпатської області».

Мета розробки детального плану – уточнення планувальної структури і функціонального призначення проектованої земельної ділянки.

Проект детального плану розроблено на підставі рішення п’ятої сесії восьмого скликання Великодобронської сільської ради №132 від 08 квітня 2021р.

Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Великодобронської сільської ради. Розробник проекту детального плану території – архітектор Фекете С.С.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Великодобронська сільська рада

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки процедури: громадське обговорення проекту Детального плану розпочато з дня їх оприлюднення 16.07.2021р на сайті Великодобронської сільської ради за адресою e-mail: nagydobrony.khaza@ukr.net та триватиме до 16.08.2021 року.

ДАТА, ЧАС, МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

19 серпня 2021 року о п’ятнадцятої годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, вулиця Чонгор, №2, с. Велика Добронь, e-mail: nagydobrony.khaza@ukr.net, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту. Ознайомитися з проектом Детального плану можна в адмінприміщенні сільської ради.

ОРГАН, ДД ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННІ АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ ТА ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції подаються до виконавчого комітету Великодобронської сільської ради за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, вулиця Чонгор, №2, с. Велика Добронь, e-mail: nagydobrony.khaza@ukr.net

Строк подання зауважень та пропозицій становить 30 днів. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документу державного планування відсутня.